Adrenalinové zážitky 2

Adrenalinové zážitky, které vydrží celý život.

Vybrali jsme pro Vás pár dalších velmi oblíbených zážitků.

Real Counter Strike Airsoftreal counter strike

Exkluzivní zážitek pro 8 osob je reálnou simulací boje ze světoznámé hry Counter Strike. Hrají se mise záchrana rukojmí, anebo zneškodnění bomby. Dostanete 2 hodiny hry, zaškolení, zapůjčení ochranného oblečení a širokou škálu zbraní i taktických předmětů plus neomezené množství munice. 

Dárek se dá využít třeba jako teambuildingová akce, jelikož sem mají přístup i diváci za ochrannou sítí. Záznamy jsou povoleny. Místo konání je Praha 4 Nusle.

Zážitek obdržíte v dárkovém balení a následně si vyberete vhodný termín – na rezervaci máte 12 měsíců. Cena: 9 299,- Kč.

surf arenaSurf Arena Praha

Surf Arena je určená pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základy surfování, i pro ty zkušenější, kterým se stýská po moři.

Školení trvá 30 minut a samotná jízda pak 60 minut. Vše probíhá pod dohledem zkušeného intruktora.

Zapůjčení neoprénového obleku a surfařského prkna je v ceně.

Ze zážitku si obdarovaný odnese kromě emocí také vlastní video zdarma, které pro něj bude natočeno. Cena: 1 790,- Kč za osobu.

tandemový seskokTandemový seskok padákem

Darujte si seskok ze židle! Tedy pardon. Mysleli jsme tandemový seskok z letadla ve výšce 4 km nad zemí. Je to celkem podobné, akorát letíte rychlostí 200 km/hodinu po dobu asi 45 sekund. Poté se otevře padák a dalších 10 minut se můžete kochat krajinou. Ale ten dopad je opravdu jako do peřinky.

Každopádně adrenalin je tu na prvním místě. Před letem probíhá zaškolení a následně poletíte 20 minut, než naberete výšku. 

Dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí si tedy jen vzít sportovní obuv. A pak hop!

Seskoku se mohou zúčastnit všichni, kdo váží méně než 100 kg. 

Za příplatek si také můžete nechat pořídit videozáznam na DVD. Cena: 3 999,- Kč za osobu.

Větrný tunel huricane factoryVětrný tunel – Hurricane Factory

Pro ty nadšence, kteří chtějí zažít volný pád, ale mají strach z výšky a létání, je tu alternativní dárek k tandemovému seskoku v podobě větrného tunelu potažmo válce.

Vítr o rychlosti 270 km v hodině vás bude nadnášet sotva pár centimetrů nad zemí a díky tomu zažijete simulaci volného pádu. Operátor upravuje rychlost větru dle situace a vaší hmotnosti.

Instruktor ze začátku pomůže s koordinací, a poté vás nechá létat samotně. Zůstane ale po celou dobu v tunelu s vámi a bude připraven vám podat pomocnou ruku. Cena: 1 800,- Kč za osobu.

ZÁŽITKŮ V NABÍDCE
MÍST PO CELÉ ČR
REALIZOVANÝCH ZÁŽITKŮ
RECENZÍ

Bojíte se, že byste při výběru mohli šlápnout vedle?

Nečekejte na reklamace nebo nešťastné obličeje a pořiďte

univerzální poukaz v libovolné hodnotě

na zážitek dle vlastního výběru a máte vyhráno.

Označeno , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

preloader