Pojďme vybrat parfém!

Při výběru parfému hraje klíčovou roli osoba,

která jej bude používat.

To je zásadní věc.

parfémČasto se setkáváme s tím, že parfém pro někoho jiného vybíráme s ohledem na to, co voní nám samotným. Mnozí z nás tak nevědomky dělají chybu, díky které se do vkusu obdarovaného trefíme spíše jen náhodou. Pak se může stát, že parfém za nemalé peníze skončí jako osvěžovač vzduchu na WC, namísto toho, aby dělal radost jeho majiteli a blízkému okolí. 

Darovaný parfém by měl s sebou přinést mnohem více, než jen “nějakou další vůni”. Měl by vystihnout charakter příjemce, podtrhnout jeho přednosti a především by měl vonět jemu samotnému. Příjemce by měl také získat povědomí o tom, že jej dobře známe a že si všímáme jeho zájmu, který respektujeme.

Pokud nám nějaké poznatky o příjemci chybí,

je potřeba je nějak získat.

  • Zeptáme se ho rovnou, jaký parfém miluje či používá.
  • Rozhlédneme se například v jeho koupelně.
  • Anebo si přečteme důkladně popis parfému v eshopu, ve kterém se píše, pro jaké typy osobností je daná vůně určena – viz. níže.

“Faux-pas” prostě nevoní…

VÝBĚR PODLE TÉMAT

…z nejoblíbenějších vůní

La Vie Est Belle

Jedinečná a elegantní vůně pro ženy značky Lancome, která byla představena v roce 2012. Za konceptem vůně se ukrývá touha vytvořit vůní založenou na jednoduché kráse, svobodě a vizi štěstí.

Tvář této vůni propůjčila hollywoodská herečka Julia Roberts.

Sauvage

Dior, to je divokost, která čiší svojí ryzí syrovostí a upřímností. Tato vůně pro muže, představena v roce 2015, je stvořena pro nespoutaného muže, jenž hledá zpět své kořeny uprostřed panenské přírody. Vyprahlá poušť a čisté nebe jsou zrcadlem jeho čisté mysli. Vše je v jedné harmonii, stačí být sám sebou.

Tváří toaletní vody Sauvage je vždy stylový, originální až provokující americký herec Johnny Depp.

Označeno , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

preloader