notitia.cz

vyhledávač dárků

vyhledávač dárků

JAKÝ DÁREK HLEDÁTE ?

Variantu s dárky pro ženy najdete v článku : 21 dárků k Valentýnu pro ženy

Svátek zamilovaných

To je svátek svatého Valentýna. Na otázku, kdy je Valentýn, je jasná odpověď, že každoročně 14. února. Jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery je to den, kdy si všichni vzájemně dávají Valentýnské dárky s přáníčky k Valentýnu a současně nešetříme ani jinými pozornostmi, polibky či srdíčky. Zkrátka láska je láska.

  • Více informací o samotném svátku a jeho historii najdete na wikipedii.

Níže jsme pro vás shromáždili zajímavé dárky pro vašeho Valentýna, abyste mohly ukázat vašemu manželovi či příteli, jak moc vám na něm záleží. Podívejte se na seznam, který vám poslouží jako výborná studnice nápadů či nových podnětů.

Seznam dárků k Valentýnu

hodinky diesel
Pánské hodinky DIESEL

Byť se nejedná o v dnešní době tak oblíbené chytré hodinky, tak pánské hodinky značky Diesel zaujmou vašeho Valentýna především designem, kvalitou a robustností.  Je to klasika dotažená téměř k dokonalosti. Jednoznačně nejlepší hodinky pro muže.

Tyto hodinky ocení všichni, kdo nemají náladu si svůj chronometr dobíjet podobně jako mobilní telefon co dva dny.

Co se týče vzhledu, tak například řada Mr. Daddy je doslova úchvatná. Schválně se podívejte, jaké skvosty jsou v nabídce.

houpací sítě
Houpací síť

Houpací síť nebo houpací křeslo může být pro chlapa dar k nezaplacení. Možná to není dokonalý valentýnský dárek, ale určitě je to místo pro odpočinek, relaxaci i místo k učení a kreativní činnosti.

Dámy, pozor! Houpací síť není pro lenochy! Je to dar určený pro chlapy, kteří vědí, jak tuto malou oázu klidu správně používat.

Hra o manželství
Hra o manželství

Hra o manželství je dost možná nejlepší společenská hra pro dva dospělé. Najdete tu 600 otázek, zajímavé a vtipné kreslení i záludné otázky na tělo. Ve hře budete muset odpovídat na otázky tak, jak by na ně odpověděl váš partner a budete se muset u toho shodnout. Tak co, cítíte se na to? Oba?

Sada nožů na vaření

Máte doma vášnivého kuchaře? Sada keramických nožů nebo i těch klasických nerezových mu udělá určitě velkou radost. Pokud bude sada bez stojanu, nezapomeňte univerzální stojan přikoupit a sadu na broušení ještě k tomu. Mají i elektrický brousek. Takhle ostrý dárek prostě musí být na Valentýna kompletní.

batoh bezpečnost
Bezpečnostní batoh

Tohle není obyčejný batoh. Kromě toho, že existuje mnoho barevných variant je nutné zdůraznit, že tento batoh nelze vykrást. Má totiž plno vychytávek, jako třeba skryté zipy a kapsy, materiál je odolný proti proříznutí, velmi kvalitní polstrování zad batohu, ergonomicky rozkládá zátěž tak, aby nekřivil páteř, integrovaný USB kabel, je odolný proti vlhkosti a hlavně má velmi pěkně a logicky rozvržené vnitřní kapsy. Kromě toho jde o registrovaný design, který je velice elegantní a de-facto nadčasový. Bude mu slušet a hlavně skvěle sloužit. Zkrátka velmi praktický Valentýn.

airpody
Bezdrátová sluchátka

Že nedá bez hudby ani ránu? To asi nikdo. Inu, nic se nemá přehánět, ale pokud máte doma audiofila, tak vybírejte opravdu pečlivě.  Bezdrátová sluchátka jsou dnes v módě a pokud se v nich nevyznáte, tak jděte určitě po značce KOSS. Tato značka je léta jednou z těch nejlepších na světě. Jejich sluchátka mají vynikající zvuk, opravdu hodně vydrží a hlavně mají doživotní záruku. Stačí je jen po nákupu zaregistrovat na dozivotnizaruka.cz.

bluetooth reproduktor
Bluetooth reprák

K tomuto asi není co dodat. Bluetooth reproduktor využije snad každý. S mobilem asi nebude problém ho spárovat, případně pouštět hudbu z USB flash-disku nebo z CD, pokud je ta možnost. Dost lidí ale hledá způsob, jak spárovat nebo jak připojit bluetooth reproduktor k PC. Takže. PC musí mít bluetooth. U stolních mašin to nebývá zvykem, takže tam asi pohoříme, ale u notebooků je to pravděpodobnější. Dost notebooků má bluetooth. Takže na liště u hodin najdete bluetooth, ten zapněte a vyhledejte váš bluetooth reproduktor a spárujte je. (ten reprák musí být také zapnutý a mít spuštěné párování). Někdy je ale ještě potřeba kliknout pravým myšítkem vedle hodin na repráček a “Otevřít nastavení zvuku” a nahoře u položky Zvuk – výstup, je potřeba rozkliknout a zvolit bluetooth reproduktor. A paříme!

BUdík s východem slunce Sunrise
Radiobudík

Digitální budík umí probouzet již půl hodiny před stanoveným časem, a to svým sílícím světlem, které simuluje ranní rozbřesk. Současně hraje potichu zvuky přírody, lesa a lehce i piánko s houslemi. Poté samozřejmě budí klasicky. Tento radiobudík má zajímavý design o průměru 17 centimetrů a dokonce disponuje i nabíjecím USB portem. Součástí balení sice nejsou AAA baterie, ale určitě tam najdete návod, jak budík nastavit, i když ten váš Valentýn si s tím bude umět snadno poradit.

Výhody pro chlapa spočívají v tom, že se každé ráno probouzí přirozeně a nenásilně. Díky tomu je chlap lépe odpočatý, měně protivný a celkově více v pohodě, víc fit.

Erexan

Patentovaný a certifikovaný přírodní produkt s efektem viagry. To je bez diskuze Erexan. Jestliže máte ve vašem intimním životě (a zvláště na Valentýna) potřebu si prodloužit milování s partnerem, může být tato valentýnka velmi vhodným dárkem.

Výsledky a přínos těchto pilulek dokáže logicky vyvodit určitě každý. Užijte si.

Majster v posteli

Toto je materiál na řešení problému, kterým trpí valná většina chlapů. Jak vydržet při sexu co nejdéle. Zde máte nástroj na řešení nejcitlivějšího tématu a nejtajnějších přání každého chlapa. Jde ruku v ruce s mužským sebevědomím, spokojeným a fungujícím vztahem či manželstvím. Je to nástroj, který dává vztahy znovu dohromady a který nenechá vaše děti po rozvodu pouze s jedním z vás. Budete šťastní, žít spokojeně a mít zdatné a sebevědomé děti, které vzejdou z harmonického vztahu a pevného základu společnosti, z vaší fungující rodiny. 

Kniha Majster v posteli řeší kvalitu sexuálního života a tím také zamezuje nevěře, která je jedním z nejčastějším důvodů k rozchodu. Pojistěte si svůj vztah s touto knihou. Vaše láska za to stojí.

Armani Acqua di Gio Man pánská toaletní voda 100 ml
Acqua di GIO

Asi nejběžnější dárek k Valentýnu je parfém. Voňavka či voda po holení je však častým darem i k jiným příležitostem. Nicméně, všimli jste si vůbec někdy nějakého chlapa, jak si zajde sám do parfumerie a začne si tam vybírat parfém? Jak často se tohle asi stane? Jako autor článku musím říci, že mě se to nestalo nikdy a většině chlapů tuším také ne. 

Chlapi dostávají parfémy z 99% právě darem. Tak už to prostě chodí.

Hlevně se z toho nepos*at

Trička s potiskem, hlavně teda s vtipným potiskem jsou na internetu na každém rohu.

Záleží na vás, s jakou vlastností vašeho Valentýna si budete chtít zašpásovat a na jaký charakteristický rys jeho povahy chcete motiv trička zvolit.  Může to být celkem zábavné.

Mimochodem. Víte, že se dají sehnat trika také do páru? Trička s motivem, které dávají smysl nejen samy o sobě, ale také když jsou trika spolu.

Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32GB

Je váš Valentýn hračička? Možná právě teď mu odchází stávající tablet a brzy bude potřebovat něco nového, lepšího a rychlejšího. Třeba právě tento Lenovo Yoga Smart Tab je dostatečně výkonný a poslouží jako skvělý parťák nejen na zábavu. S takovým tabletem může třeba napsat knihu diktováním, nebo se na celkem velké obrazovce nechat koučovat při fitness tréningu, číst eknihu, nebo poslouchat audioknihu a ne jen hrát hry.

Zcela vážně. Každá karta má dvě strany a ta pozitiva tam prostě jsou. S každým nástrojem je potřeba jen umět správně zacházet. Dokáže to i váš partner? Pokud ne, naučíte ho to?

14. Sada karafy a skleniček na whiskey

Sklenice na whiskey a karafa

Skleničky na whiskey s karafou jsou dárkem pro vyspělého muže, který už ví, co od života očekávat a za čím si jít.

To je sice hezky řečeno, ale pravda je taková, že se jedná o dárek pro chlapy, kteří mají rádi whiskey a často ji pijí.

K tomuto tipu na dárek je potřeba nezapomenout rovnou dokoupit i něco dovnitř. Prostě nějakou whiskey, ať se doma na to jen nepráší.

Let balonem

Jistěže znáte aspoň jednu firmu na zážiky. Lidé většinou hodí do vyhledávače klíčové slovo Allegria zážitkové poukazy a hned jim vyskočí nabídka plná super zážitků.

Doporučujeme se soustředit na zážitkové poukazy pro muže, anebo vybrat rovnou takový zážitek, který sedne povahově k zálibám vašeho milovaného. Jako autor článku mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že jízda ve sportovním autě je nezapomenutelný moment mého života a po Audi R8 si ji rád zopakuji třeba v nějakém Mc’Larenu. Většina chlapů je do aut prostě zblázněná. Tak vám přejeme šťastnou ruku při výběru.

Moka konvice

Nevím, jestli není lepší napsat rovnou symfonii, ale dobře, budu se držet zaběhnutého stylu a popíšu, co to tu máme.

Moka konvička dělá kávu tak lahodnou, že sotva nejdete lepší a levnější způsob přípravy kávy. Možná jste to zaslechli v reklamě. Je to ta debata o té konvičce, jejíž funkce spočívá v základech fyziky ze sedmé třídy.

Pokud ji doma nemáte a pijete rádi kávu, tak ji prostě musíte mít. Váš Valentýn vás bude milovat, jako nikdy. 

 

     Jak udělat kafe

Do červené nalijete horkou vodu těsně pod ten ventílkek. Do stříbrného mezikusu dáte čerstvě namletou kávu. Zašroubovat a dát na plotnu. Po chvíli to začne chrčet, takže to ohlídejte a hned jak to dochrčí, tak konev odstavte a kávu hned podávejte.

 

     A co se vlastně děje uvnitř?

Inu v červené nádobě vznikne varem tlak, podobně jako v papiňáku. Ten pak přes stříbrný mezikus s kávou protlačí vroucí vodu do horní zelené komory. A zázrak je na světě.

čerstvá káva
Čerstvá káva

Není kafe jako kafe. Tento bod uvádíme jako dodatek k předchozímu bodu o moka konvičce, protože má logickou návaznost v obsahu i chuti. Předně nutno říct, že pokud koupíte mletou kávu někde v supermarketu a dáte si záležet, tak vyberete určitě kvalitní produkt za oprávněné peníze. Pokud ale chcete něco víc, je potřeba koupit kávu čerstvě praženou a čerstvě namletou z nějaké blízké pražírny

Rozdíl mezi kávou ze supermarketu a kávou z pražírny poznáte nejen na chuti, ale také v jejím aroma. Stačí si uvědomit, jak dlouho je káva skladovaná v marketech, než se dostane k vám na stůl a jak dlouho to trvá pražírně. Pokud nevíte, tak káva se v supermarketu může válet klidně i půl roku. Oproti tomu v pražírnách praží zrnkovou kávu (a na požádání i melou) každý týden vždy novou a čerstvou. Takže je to jasné.

     Kupte čerstvě praženou kávu

Vašemu Valentýnovi tak věnujete velmi originální dárek v podobě skvělého nástroje na přípravu opravdu ale opravdu poctivé kávy.

Peněženka Zaklínač

Peněženka z lásky? To zní jako špatný vtip. Ne však pro ty z vás, kdo v sobě máte aspoň trochu kreativity. 

Toto není obyčejná peněženka, ale je to peněženka na motivy legendární série Zaklínač. Pokud sérii váš protějšek miluje, tak určitě zabodujete. A teď si představte, že takto se nechá najít peněženka na motivy téměř čehokoliv. Takže nápad je to vcelku dobrý. 

Co ale určitě nikdo nebude očekávat je to, že v té peněžence také něco najde. Logicky přece nová peněženka bývá plná vycpávek a jinak je prázdná. Ale co když tam váš milovaný nejde poukázku do nějakého blízkého nákupního centra, nebo lístky do kina?

herní konzole xbox one
Herní konzole XBOX ONE

Jestliže máte za přítele hráče, tak je volba typu dárku jasná. Bude potřebovat nějaký nový herní titul, anebo nějaké lepší vybavení k hraní či proplacení nějakého členství. Těch možností okolo herního průmyslu je ve vztahu k dárkům k Valentýnu opravdu nepřeberné množství. 

Tady je každá rada drahá, ale jeden tip je s přehledem všechny zastřeší. Jděte prostě po kousku, o který se váš miláček nevíce zajímá. Přirozeně to bude tutovka.

Maskáčové tričko

V podstatě tu máme dalšího zástupce z oblasti pánských zájmů. Tentokrát je to turistika, kempování, stanování, puťáky a jiné aktivity spojené s divokou přírodou.

V army-shopu tak nejdete vhodné vybavení pro vašeho miláčka, ať už potřebuje lovecký nůž, stan či spací pytel. Však vy dobře víte.

Pravý muž

Přeměnu chlapce v muže, kterou dříve běžně zajistil otec a vojna, se dnes už skoro úplně vytratila. Správné mužské chování, postoje, diplomacie, síla a sebejistota v mluveném projevu je ztracena kdesi kdoví kde. Gentlemana aby člověk pohledal a jediné, co dnes nacházíme, je fakt, že z mnoha mladých mužů jsou dnes jen bezzubé fenečky, které čekají na ohlodanou kost.

Kurz přeměna chlapce v muže tuto mezeru vyplňuje. Především se stará o tu stránku, kdy je potřeba v chlapovi najít jeho vlastní hodnotu a sebejistotu. Kurz vašemu Valentýnovi vysvětlí, že je lepší být chytrý a sebejistý, než hodný hlupák.

Zmíněným kurzem dáváte svému partnerovi možnost na sobě zapracovat a díky tomu si získat sebejistotu, kterou dokáže posléze pozitivně promítnout i do vašeho společného vztahu. Stejně jako desátý bod je i tento poslední bod dárkem pro vás oba.

R. Novotný

Robert Novotný

autor článku

BONUSOVÝ MATERIÁL

Vytvořte cokoliv s vlastním potiskem

Dárkové poukazy

Prodejci dárkových předmětů

  • Pokud se vám obsah líbí, budeme moc rádi, když jej budete  ►

Sdílet: