notitia.cz

vyhledávač dárků

vyhledávač dárků

JAKÝ DÁREK HLEDÁTE ?

Variantu s dárky pro muže najdete v článku : 21 dárků k Valentýnu pro muže

Svátek zamilovaných

To je svátek svatého Valentýna. Na otázku, kdy je Valentýn, je jasná odpověď, že každoročně 14. února. Jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery je to den, kdy si všichni vzájemně dávají Valentýnské dárky s přáníčky k Valentýnu a současně nešetříme ani jinými pozornostmi, polibky či srdíčky. Zkrátka láska je láska.

 • Více informací o samotném svátku a jeho historii najdete na wikipedii.

Níže jsme pro vás shromáždili zajímavé dárky pro vaši Valentýnku, abyste mohli pánové ukázat své manželce či přítelkyni, jak moc jim na ní záleží. Podívejte se proto na seznam, který vám poslouží jako výborná studnice nápadů či nových podnětů.

Seznam dárků k Valentýnu

Dámské hodinky prim
Dámské hodinky PRIM

Hezčí dámské hodinky nehledejte. Nejsou to sice chytré hodiky, které dnes tak hodně frčí, ale zato tu máme mistrovské designérské dílo. Právě tato řada s názvem Preciosa je doslova úchvatná. Hodinky jsou spolehlivé a mají kvalitní strojek.

Známe prodejce, který má více takových podobných kousků. Schválně se podívejte, jaké další skvosty jsou v nabídce.

šperkovnice
Šperkovnice

Pánové, pozor! Luxusní šperkovnice je velmi vkusný dárek, který ale ženě nedávejte jen tak samotný. Chtělo by to něco dovnitř. První tip je jasný. Hodinky viz číslo jedna v našem seznamu. Dále pak to mohou být šperky z bohaté nabídky, kterou prezentujeme zde níže ve třetím bodě, anebo alespoň nějakou tu hotovost na nákupy.

zlaté naušnice srdce
Zlaté naušnice srdce

Šperky udělají radost každé ženě. Stačí vybrat vhodný kus podle její povahy a máte zaděláno na úspěch jako hrom. Muži si to asi neuvědomují, ale šperk je pro ženu víc, než jen kus třpytivé radosti. Takový kousek potěší hlavně proto, že se žena může ještě více zkrášlit. Pocit vyjímečnosti a luxusu se projeví v její náladě i jednání s osatními.

Pár žen vidí ve šperku i jistou symbolickou spojitost s vašim vztahem. De-facto tím říkáte, jak moc je vám její náklonnost drahá, jak moc si jí vážíte. Koupit pěkný šperk pro ženu je vždycky dobrý nápad. Ohlídejte si ale, co má opravdu ráda.

růže rozvoz
100 růží rozvoz

Kytice růží je jasnou volbou. Valentýn bez květiny je holý nesmysl a jen hlupák by k dárku nevěnoval ani jednu kytku. Netroškařte a kupte jí rovnou 100 růží! Rozvoz květin můžete objednat během pár minut a vše i se vzkazem může doputovat i tam, kam se třeba zrovna vy nedostanete.

Tuto variantu doporučujeme hlavně tehdy, pokud máte problém být na Valentýna spolu. Překážkou může být pracovní doba či lokalita anebo jiné nepříjemnosti. Zaskočte ji kurýrem, anebo si ji jen nalaďte na plánovaný společný večer.

italská kabelka
Italská kabelka

Tyto italské kabelky jsou jedna jako druhá naprosté éňo ňůňo. Ale abychom nepřeháněli, podívejte se raději do nabídky kabelek sami. Máte -li v merku její vkus, bude pro vás hračka vybrat tu správnou. Jenom malé varování. Vzhled není všechno! Berte v potaz způsob nošení, velikost a tvar. Inspirovat se můžete u jejího stávajícího arsenálu.

Kosmetická sada SABLE FAUVE
Kosmetická sada

Kosmetické sady si dokonce navzájem kupují i dámy mezi sebou. Jako kámošky spolu sdílí totiž jedno pěkné tajemství. To tajemství tkví v tom, že ke koupi kosmetická sady dostanou vždy od prodejce něco dalšího navíc. A že to nejsou ledajaké dárky.

Ale zpátky k Valentýnu. Kosmetiku darujte vždy jako doplněk a nikoliv jako hlavní dárek. Je to věc, kerá má pomíjivý charakter, protože se prostě vypotřebuje a šlus. Ani vzpomínka nezůstane. Tak pozor na to.

noční košile
Noční košile

Tak noční košilky patří samozřejmě k valentýnskému evergreenu. Mnoho mužů proto sáhne právě po takové jistotě. Proti gustu žádná, ale pokud byste chtěli přeci jen nějaký ten tip navíc, tak mějte na paměti, že se jedná o opravdu profláklou záležitost a dost žen něco takového předpokládá.

Kromě toho. Ruku na srdce, chlapi. Není tohle spíš dárek pro nás, než pro ni? Víte, jak je to myšleno. Pokud jí tedy koupíte sexy prádlo, tak ale vemte ještě něco k tomu. Hlavně ať to nejsou modré pilulky. No i když teď mě tak napadlo… Ale co už. Nechám to na vás.

Barefoot boty

Barefoot boty jsou vytvořeny tak, aby se v nich člověk cítil, jako když chodí naboso. Taková chůze je pro člověka přirozená a je dobrá pro správné fungování celého těla. Podrážka barefoot bot kopíruje přirozený tvar chodidla a v oblasti prstů je perfektně široká. Napomáhá tak chodidlu k jeho správné funkci a nohu nijak neutiskuje. Tloušťka podrážky je adekvtáně tenká.

Pro ženy to může být významný dárek k Valentýnu, jelikož jde o trendy produkt s hodnotou ve zdraví, které přináší a současně nejde zrovna o levnou záležitost. Toto je přesně ten typ dárku, který by dámy chtěly, ale nekoupí si ho, protože je dost drahý. Za stejnou cenu totiž najdou jinde i troje hezčí boty. A co si budeme nalhávat. Víc bot je prostě víc bot. Tak jim tyhlety dopřejte.

jak otěhotnět
Jak otěhotnět

Tento nápad když zrealizujete, tak natuty zabodujete. Tedy pokud samozřejmě plánujete založit rodinu a nějaký ten pátek už do toho bušíte bez výsledku. Dost možná potřebujete přírodu jen malinko popostrčit. Když chcete otěhotnět, kupte si k valentýnským radovánkám nějaký ten přípravek na zvýšení šance k otěhotnění.

Skleněný hrnek

Valentýnské klišé? Ani ne! Srdíčka jsou sice všude, ale v hrnečku je vaše milovaná čekat rozhodně nebude. Ať se vám to zdá jako sebehloupější vtip, tak ano, samotný skleněný hrnek jím bezesporu bude. Klíčem k úspěchu s hrníčkem musí být jeho obsah. No a tady se nám to malinko větví.

 1.  Zvolte vhodný nápoj. Ideálně asi nějaký červený.
 2.  Zvolte dárek, který umístíte na dno hrnečku.
 3.  Zkuste vlastní kreativu. Třeba Matcha puding.
Black opium
Black OPIUM

Vůně. Pro mnoho žen znamená darovaná vůně výzvu, splněné přání i uspokojení tajných tužeb. Pokud nevíte, jak vybírat parfém, nechte si raději poradit od specializované osoby přímo u prodejce. Nikde není napsáno, že parfém musít koupit zrovna tam, kde Vám ho tak ochotně poradili.

Jděte do parfumérie. Očuchejte si to a pokecejte s pesonálem. Vyslechněte si třeba i příběh nějakého parfému. Možná také dostanete zajímavou nabídku přímo na prodejně. A pokud ne, vždy se můžete vrátit sem a kliknout si na tlačítko níže pro zobrazení internetové nabídky.

Trička pro dava

Chtěli byste si koupit tričko s něčím veselým, co by vás samo o sobě odprezentovalo jako pár? Pak si vyberte trička s motivem pro páry. Důvod je jasný. Trička s motivem, hovoří za vás a navíc příjemně pobaví všechny strany. Níže je odkaz na spoutu motivů. Stačí si vybrat.

žižkovská věž
Žižkovská věž
Luxusní večeře pro dva

V žižkovském vysílači vysoko nad zemí budete jakoby létat v oblacích. Luxusní večeře pro dva je nabitá pěti chody vybraných pohoutek a součástí je také jeden ze signature koktejlů pro každého z vás. Prostředí, ve kterém se budete pohybovat, má vyjímečný charakter a ten se velmi dobře pojí s vyjímečností vašeho vztahu. Jako dárek k Valentýnu toto nemá konkurenci díky své kvalitě, atmosféře a umístění.

Výhled z věže je fantastický. Více obrázků najdete u prodejce v jeho galerii, když si kliknete tady dole na tlačítko s kompletními informacemi a rezervací.

Provoz restaurace je celoročně a celkový průběh degustace trvá přibližně 3 hodiny.

nejsilnější káva
Nejsilnější káva

Jako doplňkový dárek k Valentýnu je zatraceně moc fajn. Tahle nejsilnější káva na světě je dělaná s láskou, péčí a upřímností. Je určena pro lidi, kteří milují dobrou kávu, ale na účinky kofeinu už jsou trochu imunní. Pijte kávu denně, ať už sami pro podání maximálního výkonu, nebo s přáteli a nejbližší rodinou pro chvíle pohody.

Pokud však chcete, aby vaše tělo zase reagovalo na kofein tak, jak očekáváte, dávejte si první ranní kávu minimálně 3 hodiny po probuzení. Je v tom totiž biologický proces probíhající ve vašem těle a pouhým jeho dodržením se vrátíte k normálnímu stavu. Účinky kávy vám budou opět dělat radost tak, jak si žádáte.

matchaga
Matchaga

Jestli neznáte pojem matchaga, tak dobře zpozorněte. Z vlastní zkušenosti musím říct, že se jedná skvělý produkt. Nejčastěji se pije jako čaj, má ozdravné účinky a velmi dobře doplňuje energii. Nejedná se o lék, ale jde o čistě přírodní produkt.

Elixír obsahuje dvě hlavní složky. Japonský čaj Matcha [mača] a finskou houbu Chaga [čaga]. Odtud název Matchaga [mačaga]. Zalévá se nevroucí vodou a míchá nekovovými nástroji.

Vaší milované tak věnujete zdraví, sílu a odolnost. To potřebuje každá žena.

Kurzy angličtiny pro samouky

Žádné biflování gramatiky ani slovíček. Tento online kurz angličtiny vás naučí v angličtině rovnou myslet! Je to základ, který vaše drahá polovička ocení, přestože třeba s angličtinou sotva začala. Tuto metodu si zamiluje.

Angličtina bez biflování je kurz, ke kterému si můžete rovnou teď zdarma stáhnout knížku, která řeší 3 základní věci:

 • příčiny, proč lidé neumí jazyk
 • analýzu problémů s učením
 • přímé směry řešení
Z kokosu

Vaše láska by měla zažít trochu více exotiky a ponechat si nějaké to kouzlo z ní v podobě výrobků z kokosu. Výrobci jsou dva mladí lidé, češka a slovák, kteří se poznali náhodou v Americe na Floridě a procestovali spolu půl světa, aby nakonec přišli na to, co je oba tak spojuje a co chtějí světu dát.

Zakoupením jejich výrobků z kokosu získáte:
 • originální ručně vyráběné kousky
 • podpoříte dobrou věc ve jménu lásky
 • vzdáte hold naší planetě
 • Oslníte svou milovanou velmi nevšedním darem a svým způsobem i uměleckým dílem
super potraviny
Super potraviny

Tyto superpotraviny jsou vynikajícím doplňkem ke zrdravému stravování vaší milované osoby. Podporují imunitu, zmírňují nachlazení, čistí organismus a celkově dodávají energii a podporují vitalitu pleti, vlasů a nehtů. Prostě must have super food.

elektrická koloběžka
Elektrická koloběžka

Lamax e-scooter je elektrická koloběžka s dojezdem téměř 16 km. Má multifunkční displej, bezdušové pneumatiky, tři režimy rychlosti a jede rychlostí bezmála 24 km/h. Zkrátka plno předností a spoustu dalších ani nejmenujeme. Detaily si dočtete u prodejce samotného.

Koloběžku zde uvádíme kvůli jednomu společnému jmenovateli. Je to láska a chvíle strávené spolu. Díky takové koloběžce si vaše milovaná ukrátí čas na cestách a o to déle pak můžete být spolu. Zní to trochu jako klišé, že? Tak dobře. Jinak. Kupte jednu pro ni a druhou pro sebe a popřemýšlejte, co vás k tomu všemu ještě napadne. Hmmmm?

Zásnubní prsten

Velmi často se stává, že během svatého Valentýna požádá muž svou partnerku o ruku. Na svátek zamilovaných se to hodí snad víc, než kdy jindy. Pokud se tedy k takovému kroku chystáte, doporučujeme vybírat zásnubní prsten pečlivě a neunáhleně. Čím větší výběr, tím lépe.

Nebojte se rozhodovací paralýzy. Když si nastavíte parametry podle vlastních požadavků a možností, vždy se vám výběr zmenší natolik, že se dokážete rozhodnout. Koneckonců si to můžete rovnou vyzkoušet.

bonboniéra
Ćokoládové dárky

Tuto položku a tip na dárek k Valentýnu sem dáváme na poslední místo záměrně, coby pomyslnou sladkou tečku. Odkazujeme na eshop, ve kterém najdete výběr čokoládových výrobků z prvotřídních surovin od nadšených malovýrobců a také vlastní druhy čokolád, které jsou odlévány v pražské manufaktuře.

Čokoládové potěšení nemusí nutně znamenat zprofanovanou bombošku z hypermarketu. Tady můžete být opravdu originální a jedineční. Mrkněte a objevujte.

R. Novotný

Robert Novotný

autor článku

BONUSOVÝ MATERIÁL

Dárkové poukazy

Prodejci dárkových předmětů

Vytvořte cokoliv s vlastním potiskem

 • Pokud se vám obsah líbí, budeme moc rádi, když jej budete  ►