notitia.cz

Batohy nové generace, které nejde vykrást ani rozříznout!

Kapsáři, máte smůlu !

          Ideální školní batohy pro všechny,  kdo se pohybujete v místech, kde je zvýšené riziko krádeží. Inovativní technologie, skvělý design a vynikající materiály jsou základním pilířem úspěchu této značky.

          Batohy jsou praktické, ultralehké, anatomicky velmi pohodlně přizpůsobené a disponují mnoha vychytávkami, jako jsou třeba skryté kapsy na mobilní telefon, kartu a peněženku, reflexními proužky a zabudovaným USB portem pro nabíjení mobilních zařízení. V kombinaci se zabudovanou power-bankou či solárním panelem můžete být mobilní, jak dlouho chcete.

  • Buďte v klidu při jízdě v MHD do práce či do školy.
  • Váš notebook, tablet i další cennosti budou v bezpečí.
  • Bezpečnější batoh neexistuje.

V nabídce je cca 30 variant.

Co na to zákazník ?

Přesně něco takového jsem hledal - batoh, se kterým nebudu na schůzkách vypadat jako blbec :). A toto je přesně ono. Je pěkný, kvalitní, stylový a obecně působí dobře. Zpracování odpovídá ceně, takže určitě není drahý. Počet kapes je tak akorát a všechny skvěle přístupné. Batoh je skvěle vyřešen i z pohledu bezpečnosti, aby vám jej nikdo neukradl nebo nevykradl.
Zdeněk
Batoh se mi libí, vypadá kvalitně ušitý, skvěle se nosí. Celkově jsem s ním spokojená. Možná nevýhoda: Tím jak je antizlodějský, tak za chůze se z něj dost obtížně vyndavají věci, ale to je jen o zvyku. Jinak tedy je prostorný, má spoustu vnitřních kapes. Dobře se nosí a nikde nic nedře ani netahá.
Marie
Super batoh do MHD, ale nejen tam. Perfektně sedí. Nemusím hlídat obsah, fakt se do něj nedá dostat. Někdo si možná stěžuje na zasekávání zipů, ale já říkám, že to není o zipu, ale o vlastní šikovnonsti.
Petr
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download xiomi firmware
Premium WordPress Themes Download