notitia.cz

logo-notitia-2023

tipy na dárky...

\"dárek\"

O nás

Hlavní myšlenkou webu notitia.cz je být přehledným katalogem se skvělýmí tipy na dárky.

V současné době je zde zařazeno přes 60 tisíc produktů od různých prověřených prodejců. Návštěvníci se mohou nechat inspirovat, případně objevit nové položky, o kterých dosud nevěděli.

Nejsme obchodem, ale přinášíme mnohem více. Neprodáváme žádné produkty, ale shromažďujeme nabídku z různých e-shopů na jednom místě. Nakupování a výběr dárků je tak mnohem jednodušší. Jedním klikem se dostanete do vámi vybraného e-shopu pro dokončení nákupu.

Naše vize

Náš hlavní cíl je zpříjemnit objevování při nakupování dárků a s touto inspirací zároveň šetřit váš čas.

Naše mise

Každý den shromažďujeme a kategorizujeme dárky na jednom místě tak, aby je mohl objevit opravdu každý.

\"dárek\"

Pojem notitia je původem z latiny a znamená  \”známost\”.

Sedm zlatých teček znamená šťastnou sedmičku. Vychází z teček na vrhací kostce a značí zkrátka něco navíc.

Affiliate disclaimer

Tento web odkazuje na produkty různých eshopů. Díky vašemu prokliku do obchodu a vašemu následném nákupu za vás dostaneme od daného eshopu malou finanční odměnu, přestože se cena pro vás nikdy nijak nenavýší.

Notitia.cz je přirozenou formou marketingu, který si ze svého platí samotní prodejci (eshopy) a který přináší nakupujícím lidem hodnoty, jako jsou například širší rozhled nebo váš ušetřený čas.

                <figure>
                  <img width=\"700\" height=\"857\" src=\"https://www.notitia.cz/wp-content/uploads/2020/06/ROBERT_MINI-VERZE.jpg\" alt=\"\" loading=\"lazy\" srcset=\"https://i0.wp.com/www.notitia.cz/wp-content/uploads/2020/06/ROBERT_MINI-VERZE.jpg?w=700&ssl=1 700w, https://i0.wp.com/www.notitia.cz/wp-content/uploads/2020/06/ROBERT_MINI-VERZE.jpg?resize=245%2C300&ssl=1 245w, https://i0.wp.com/www.notitia.cz/wp-content/uploads/2020/06/ROBERT_MINI-VERZE.jpg?resize=600%2C735&ssl=1 600w\" sizes=\"(max-width: 700px) 100vw, 700px\" />                     <figcaption>Robert Novotný</figcaption>
                  </figure>
    <h2>Autor webu</h2>   
  <ul><li>Za inspiraci vděčím své rodině, pro kterou žiji celým svým srdcem.</li><li>Za odhodlání vděčím sám sobě.</li><li>Za znalosti vděčím všem, kteří se o obor zajímají a veřejně sdílí své know-how, jako to dělá fantastický <a href=\"https://affilak.cz/o-mne/\" target=\"_blank\" rel=\"noopener\">Michal Majgot.</a></li></ul>   
    <h3>Děkuji</h3>
Nákupní košík
Přejít nahoru