notitia.cz

vyhledávač dárků

vyhledávač dárků

JAKÝ DÁREK HLEDÁTE ?

Recenze rostoucího nosítka Be Lenka 4ever

Ráda bych Vám předala svou osobní zkušenost s rostoucím nosítkem značky BeLenka 4ever, na kterou jsem se mimochodem od začátku velmi těšila a jak již dnes vím, tak oprávněně. 😊

Ergonomická nosítka | Be Lenka

Produkty Be Lenka se vyrábí v České republice a na Slovensku. Vedle ergonomických nosítek zde vyrábějí mino jiné i šátky, tašky, oblečení a barefoot obuv, díky čemuž si získali své nadšence i mimo naše končiny, a to dokonce až za velkou louží. Ano, přesně tak, až v Americe…více zde.

Nyní už k samotnému nosítku, které bych Vám ráda představila. To zkrátka proto, protože nás s manželem na první pohled zaujal jeho design a okamžitě jsme se do něj zamilovali.

Be Lenka 4ever – Mandala – Polární den

Toto ergonomické rostoucí nosítko je vhodné pro děti od 3 do 36 měsíců.

Pár dní po objednávce zazvonil kurýr a předal mi tolik očekávaný balíček.

S mrňousem jsme se pustili nedočkavě do rozbalování a naše nadšení se stupňovalo už od samotném pohledu na krabici.

Celá krabice a způsob balení napovídal, že uvnitř bude něco krásného. Jak výrobce na svých stránkách uvádí, že každý kus je dělaný s láskou, tak je to opravdu vidět.

Takto vypadá balení

Po vybalení

Nestalo se mi dlouho, aby výrobek vypadal ve skutečnosti lépe, než jak je tomu na fotografii. A i když člověka tato značka primárně uchvátí právě vzhledem, realita je ještě lepší.

Nosítka jsou vyráběna z šátkoviny a kvalita materiálu i vzhled je na velmi vysoké úrovni.

Nejen na první pohled, ale také na první dotek velmi kvalitní a pevný materiál. Oproti konkurenčním produktům, které jsme do té doby používali, nesrovnatelné. Polstrování na ramenou v tomto případě opravdu zabrání zařezávání popruhů do Vašeho už tak zhuntovaného těla 😊

Byla jsem upřímně zvědavá na možnost křížení popruhů na zádech, které má ještě více ulevit od bolesti. S naším drobkem, který se momentálně pyšní výškou 90cm a 12kg byl toto jeden z rozhodujících parametrů. Protože s předchozími nosítky jsem často trpěla právě bolestmi zad.

Nastavení nosítka není naštěstí žádná věda a navíc jsou na internetu k dispozici skvělá instruktážní videa (pro případ, že byste neměli předchozí zkušenosti s tímto typem produktu).

Nastavení nosítka zabralo pár minut

Výhodou jsou gumičky do kterých jednoduše vložíte složené převisy popruhů. Co je určitě fajn, tak zabezpečení, které se nachází u zapínání a slouží jako pojistka pro případ, že by se spona rozepnula. Z vlastní zkušenosti ale mohu potvrdit, že k tomu samovolně nedojde, snad jen pokud sponu nedopnete úplně.

Hned jak jsem prcka vložila do nosítka, jsem málem výskla radostí. To bylo poprvé, co jsem měla pocit, že snad ani žádné dítě nenosím, do té doby (u konkurenčních produktů) jsem měla pocit, že snad tahám mládě slona.

Foto z našeho prvního setkání s produktem Be Lenka. Nevím, kdo z nás dvou vypadá spokojenější 😊

Nosítka Be Lenka používáme denně již třetí měsíc

Každý, kdo musel v posledních letech absolvovat cestu v pražské MHD s kočárkem, mi dá jistě za pravdu, že je to náročné. Když pominu neustálé prosby, zda mohu laskavě na místo vyhrazené pro kočárky, tak je to mimo jiné chytání adolescentů, kteří málem přistáli malému na hlavě, jednoduše proto, že držet se v autobuse asi není cool. Ten výčet absurdit by vydal na celou recenzi o cestování s kočárkem v MHD, ale o tom to dnes není.

Pro ty z Vás, kteří hledají praktičtější řešení pro výlety, procházky, nebo právě cesty městskou hromadnou dopravou, je nosítko Be Lenka ideální volbou. Dítě venku jednoduše vyndáte a nemusíte jednou rukou tlačit kočárek a druhou plápolat za svou ratolestí.

Součástí nosítka Be Lenka je mimochodem i všitá kapsička na drobnosti. To pro případ, že půjdete jen na menší procházku a nepotřebujete více než klíče, mobil a pár drobných. Manžel tam dá i celou peněženku, ale my ženy ty své už sotva. To ale rozhodně v mém případě body tomuto produktu neubírá.

Upřímně zvědavá jsem byla na stříšku, která se dá skvěle využít pro případ, kdy Vám děťátko usne. Musím říct, že tahle vychytávka mě hodně nadchla. Samotná aplikace není složitá a v praxi se ukázala jako velmi užitečná. Na jednom výletě syn totiž skutečně usnul.

U předchozích nosítek (jiných výrobců, které jsme vyzkoušeli) taková možnost nebyla a musela jsem minimálně hodinu hlavičku přidržovat. Mé ruce působily pak silně nesymetricky. Zatímco má levá ruka chřadla, pravá se chtěla poměřovat s Arnoldem.

Díky stříšce měl syn hlavičku upevněnou za pár vteřin.

Pokud tedy i vy upřednostňujete jednoduše cestování s dětmi v nosítkách, tak určitě vyzkoušejte značku Be Lenka. Nebudete litovat.

Na co si ovšem musíte zvyknout je to, že se za Vámi budou lidé otáčet (to se nám u předchozích značek nestalo). Ta pestrost barev zkrátka upoutá každého a samozřejmě i děti. Při jedné z našich procházek jsme potkali maminku s dětmi a její nejmladší, asi tak tříletý chlapeček směle pronesl: “Mami, to chci taky, kup si to.“

Takže slovy toho malého chlapce, maminky a tatínkové, pokud se chcete cítit pohodlně a pokud chcete, aby se komfortně cítilo i vaše dítko, prostě a jednoduše “KUPTE TO“.

Přímo zde: Ergonomická nosítka | Be Lenka

 

Věděli jste, že dělají také Barefoot  obuv?